Oferta naszego biura

by: Super User

W ostatnim czasie jesteśmy coraz częściej świadkami przykrych sytuacji na lotnisku. Prawie codziennie dzieją się zdarzenia, w których to niektórzy pasażerowie nie są akceptowani na rejsach. Powody bywają bardzo różne ale większość z tych osób to osoby samodzielnie kupujące bilet lub wakacje przez internet. Niestety nie do końca są przez nich sprawdzane warunki jakie muszą spełnić aby w obecnych czasach móc odbyć podróż samolotem.

Najczęstsze przypadki obecnie przerywające podróż to:

- brak odprawy (karty pokładowej) – większość linii typu LOWCOST wymaga bezwzględnie wygenerowania odprawy samodzielnie w celu uniknięcia bardzo wysokich opłat na lotnisku w dniu odlotu;

- niezgodność terminu wylotu z aktualnym czasem odlotow (obecnie występują częste zmiany godzin lub dni operacji lotniczych);

- brak odpowiednich dokumentów wymaganych na wjazd do danego kraju;

Nasze biuro znajduje się na lotnisku i jesteśmy w bezpośrednim kontakcie z przedstawicielami linii lotniczych oraz z służbami lotniskowymi.

Świadczymy usługę sprzedaży biletów lotniczych, wakacji, wynajmu samochodów oraz ubezpieczeń na wyjazd za granicęZa swoją usługę pobieramy opłatę TSC na niewielkim poziomie.

W ramach usługi dbamy o swoich klientów od A do Z tzn. min. zajmujemy się odprawą pasażerów, informujemy o zmianach rozkładowych na rejsy z zakupionych biletów; udzielamy pełnych informacji o zasadach podróżowania włącznie z udzielaniem pomocy przy wypełnianiu dokumentów/deklaracji itp.

Naszym celem jest dbanie o klienta tak, aby nie miał żadnych problemów związanych z podróżą do momentu przysłowiowego przekroczenia drzwi samolotu.

Klient decydując się na organizację swojej podróży na własną rękę musi liczyć się z tym, że to na nim spoczywa obowiązek samodzielnego sprawdzenia wszystkich warunków podróżowania w obecnych czasach trwania pandemii COVID-19.

Zapraszamy więc do nas, autoryzowanych agentów z wieloletnim doświadczeniem po zakup biletów lotniczych, wynajem samochodów, sprzedaż imprez wakacyjnych jak również ubezpieczeń turystycznych.

Dzięki nam i naszej dbałości o klienta zapewniamy, że nasz Klient może w pełni skorzystać ze swojej podróży i zapomnieć o formalnościach czy stresach związanych z podróżowaniem.

Sprawdź nas, zapytaj się o ofertę i uniknij problemów przed i w trakcie podróży lotniczej!

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym biurem znajdującym się
na Lotnisku Poznań-Ławica, Stanowisko 49
ul. Bukowska 285
Poznań 60-189

Jesteśmy również dostępni pod numerami telefonów: +48 531 909 091, +48 61 8492164 oraz pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Leave your comments

Post comment as a guest

0
terms and condition.

Comments