Airlines Service zostało powołane do życia w sierpniu 2003 roku jako odpowiedź na coraz większe oczekiwania klientów, zarówno indywidualnych jak i korporacyjnych, w zakresie profesjonalnej obsługi podróży służbowych i turystycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta, nasza firma jest w stanie sprostać wszystkim potrzebom związanym z podróżą lotniczą.

Airlines Service mieści się na terenie terminala T2 Portu Lotniczego Poznań-Ławica i jest jednym z wiodących biur prowadzących sprzedaż biletów lotniczych w Poznaniu. Biuro Airlines Service prowadzi również działalność operacyjną w zakresie usług przedstawicielstwa dla linii lotniczych, a także koordynacji i nadzoru nad przelotami wykonywanymi w ruchu regularnym oraz czarterowym.

Sprzedaż biletów, stanowiąca główną działalność Airlines Service, oparta jest o doskonałą znajomość rynku lotniczego oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z liniami lotniczymi oraz organizatorami turystyki. Airlines Service prowadzi sprzedaż biletów krajowych i zagranicznych (również tanie linie lotnicze) zarówno dla osób indywidualnych, grup zorganizowanych oraz klientów korporacyjnych w ramach obsługi podróży służbowych.

W ramach kompleksowej obsługi podróży służbowych naszym klientom zapewniamy wysoki standard usług świadczonych przez profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę, a także szeroki pakiet usług dodatkowych obejmujących m.in. ubezpieczenia podróżne czy rezerwację hoteli i samochodow.

Potwierdzeniem niezawodności i najwyższej jakości obsługi klienta jest stale powiększające się grono klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz biznesowych.